logo
Monday, 26th February 2024

Home Graffiti Ogólnopolska Trasa Graffiti dla Tybetu

Ogólnopolska Trasa Graffiti dla Tybetu
Poniedziałek, 31 Maj 2010 10:40
Ogólnopolska Trasa Graffiti dla Tybetu
W ramach ogólnopolskiej trasy w 5 polskich miastach poprzez graffiti nagłośniony zostanie problem nierównych szans na edukację w Tybecie. Cała inicjatywa będzie prowadzona pod hasłem "Każdy ma prawo do nauki. W Tybecie też?"
 
Jak powiedział Darek 3F, pomysłodawca całej akcji "Graffiti będziemy malować z udziałem przechodniów i publiczności, by nasze przesłanie trafiło do jak najszerszego grona odbiorców. Być może dzięki temu więcej osób zaangażuje się w działania na rzecz Tybetu."

Całe wydarzenie będzie promowane w 5 polskich miastach, w różnych częściach kraju. Wszystko zacznie się w Bielsku-Białej, gdzie 1 czerwca wspólnie z klubem Regeneracja malowanie odbywać się będzie w galerii "Na blachach" przy Dworcu PKP. Po skończonym malowaniu w wyżej wymienionym klubie ok. godziny 17.00 rozpocznie się spotkanie oraz pokaz filmów dotyczących sytuacji w Tybecie.

Kolejne miasta na trasie eventu to Kraków (12.06.10, w ramach Tattoo Fest), Gniezno (24.06.10, wspólnie z Centrum Kultury eSTeDe), Gdańsk (03.07.10, wspólnie z TUSE i LOONEY), Warszawa (05.07.10, w ramach Festiwalu Street Art Doping (pierwsze prace w Galerii Tybetańskiej przy Rondzie Wolnego Tybetu).

 

 Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sprawdź co się działo!


© ŻO*Brygada 1999-2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona ma na celu udokumentowanie aktywnej sceny malarskiej w mieście. Nie propaguje, jak również nie popiera czynów niezgodnych z polskim prawem. Zdjęcia należą do zbiorów prywatnych i są przesyłane na stronę za pomocą poczty e-mail bądź odpowiedniego formularza umieszczonego na niniejszej stronie. Graffiti to nie wandalizm! zywieckieoblicze.com używa Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.