logo
Monday, 26th February 2024

Home Graffiti Płótno na Rynku, czyli finał ZEB2010

Płótno na Rynku, czyli finał ZEB2010
Czwartek, 22 Lipiec 2010 10:25
Finał finałow i tak oto prezentujemy Wam ostateczne prace jakie wykonały się w tym roku na Żywieckim Epicentrum Barw. Jak już pisaliśmy wcześniej, każdy z zaproszonych malarzy miał do dyspozycji swoj kwadrat płotna, na ktory mogł wrzucic swoje malarskie fantazje. Podsumowuąc całą imprezę możemy rzec, że była ona trafiona w 10. Pogoda, ekipa, malarze, b-boye oraz obserwatorzy spisali się wzorowo. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycje. Napewno będzie ostro!

Tymczasem przypominamy, że już niedługo widzimy się na Odysie. Nie zapomnijcie materacy wodnych, masek i rurek do oglądania rafy koralowej. See Ya!

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sprawdź co się działo!


© ŻO*Brygada 1999-2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona ma na celu udokumentowanie aktywnej sceny malarskiej w mieście. Nie propaguje, jak również nie popiera czynów niezgodnych z polskim prawem. Zdjęcia należą do zbiorów prywatnych i są przesyłane na stronę za pomocą poczty e-mail bądź odpowiedniego formularza umieszczonego na niniejszej stronie. Graffiti to nie wandalizm! zywieckieoblicze.com używa Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.