logo
Monday, 26th February 2024

Home Graffiti Malujemy i pływamy na Odysie!

Malujemy i pływamy na Odysie!
Niedziela, 08 Sierpień 2010 16:52
Yo w sierpniowe dni! Przybywamy do Was z informacją o planowanej, kolejnej edycji jakże niezwykłego eventu jakim jest Odys Jam. Miejscowi pewnie wiedzą co nie co na temat tej miejscówki, ale dla pozostałych może nie być to takie jasne jak słońce. Mianowicie, Odys Jam to kozacka atmosfera, nietypowa lokalizacja i duzy, dobry vibe. Odys to wyjątkowa miejscówka, którą próżno porównywać do jakiejkolwiek innej w południowej Polsce. Bo gdzie mozna spokojnie malowac ściankę, w międzyczasie popływać i czilloutowo spędzić weekend w dobrym towarzystwie? Tylko na Odysie już we wrześniu. Struktura ściany przypomina rodzaj muru oporowego. W dolnej części znajdują się żelbetowe płyty, natomiast nad nimi "nadlany" został zwykły, betonowy mur. Całośc podłożona farbą olejną + jedna warstwa malunków z puchy gwarantują raczej bez problemowe malowanie. Wszystko w otoczeniu Jeziora Żywieckiego! Istna bajka. Sprawdź co działo się w zeszłym roku w dziale fotorelacjaoglądnij zajawkę na YouTube, obczaj ścianke z poprzedniej edycji.
Jeśli zatem chcesz wpaść na tegoroczną edycję i pomalować razem z nami, lub po prostu masz jakieś pytania napisz na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sprawdź co się działo!


© ŻO*Brygada 1999-2009 Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona ma na celu udokumentowanie aktywnej sceny malarskiej w mieście. Nie propaguje, jak również nie popiera czynów niezgodnych z polskim prawem. Zdjęcia należą do zbiorów prywatnych i są przesyłane na stronę za pomocą poczty e-mail bądź odpowiedniego formularza umieszczonego na niniejszej stronie. Graffiti to nie wandalizm! zywieckieoblicze.com używa Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.